ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 
15
75
Марина Голобородова
Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності. Ян Коменський. // 1471 день назад
Марина Голобородова
Ссылка на эту страницу:
http://dnpk.16mb.com/users/mgoloborodova
Контент пользователя
Фотографии пользователя
Друзья пользователя
14 дней назад
56 дней назад
81 день назад
122 дня назад
Стена пользователя
Стартував соціальний проект «Відкриті уроки футболу»

З 26 по 30 березня у Запоріжжі пройшли семінарські заняття в рамках соціального проекту «Відкриті уроки футболу», який реалізується за підтримки Європейського Союзу за участі волонтерів проекту з 9 регіонів України: Донецької, Луганської, Харківської, Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської, Миколаївської, Одеської та Київської областей.
Херсонщину на цих заходах представляли координатор проекту в Херсонській області Олександр Бондаренко, представник поліції Олександр Атаман, директор Нижньосірогозької ДЮСШ Ігор Гладун та тренери-викладачі цього навчального закладу Станіслав Чудновський, Олег Гладун, Вадим Іванюк і Вадим Пилипенко, вчителі фізичної культури Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Валерій Татаринцев та Дем’янівської ЗОШ І-ІІ ступенів – Олександр Лясковський, практичний психолог Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Ольга Хижняк.
У цьому році у «Відкритих уроках футболу» візьмуть участь близько 7000 дітей та більше 500 волонтерів. Учасникам проекту буде передано 2000 футбольних м'ячів, 500 підручників, а також 500 спортивних костюмів для викладачів. Кожна дитина отримає брендовану футболку, а школи – учасники проекту отримають різноманітний футбольний інвентар (конуси, фішки, манішки, сітки для м'ячів, обручі, канати).
Проект залучає і створює між секторальні мережі серед громадських об'єднань, шкіл, батьків, органів місцевого самоврядування, поліції, психологів, які спільними зусиллями сприяють взаємодії та соціальній інтеграції між внутрішньо переміщеними дітьми і молоддю з Донбасу й Криму та їх однолітками з приймаючих громад за допомогою гри у футбол.
Про це було сказано під час офіційного відкриття соціального проекту «Відкриті уроки футболу» та прес-конференції, що пройшли за участі керівника Запорізької обласної федерації футболу Віктора Межейка, його першого заступника, заступника голови Запорізької облдержадміністрації Едуарда Гугніна, національного координатора проекту від Федерації футболу України, члена Комісії УЄФА з масового футболу Євгенія Столітенка.
Останній в свою чергу проінформував, що в нинішньому році у 17 громадах заплановано провести такі активності: створити волонтерську мережу і організувати навчання волонтерів у рамках зустрічей, воркшопів та семінарів; провести масові п'ятиденні фестивалі футболу; надати школам, які беруть участь у проекті, спортивний інвентар та обладнання, а волонтерам і дітям-учасникам – екіпірування; провести в регіонах масово-спортивні заходи; запровадити освітній підхід «спорт + школа + поліція» у шкільні заходи для дітей та батьків.
Ось як прокоментував впровадження цього проекту один з його учасників-волонтерів, директор Нижньосірогозької районної спортшколи Ігор Гладун: «Такий соціальний проект допоможе стати суспільству більш толерантним, і сподіваюсь, що такі відкриті уроки допоможуть соціалізуватися ще більшій кількості дітей-переселенців. Також, на мою думку, «Відкриті уроки футболу» – це підґрунтя для розвитку масового футболу в Україні».
Віва, Вікторія!

24 березня в Луцьку пройшов XIII чемпіонат України з кіокушинкайкан карате серед юнаків та юніорів в розділах «куміте» і «ката». Цього року на Волинь приїхало 170 спортсменів з одинадцяти регіонів України та Республіки Білорусь. Змагалися каратисти віком від 10 до 15 років, які мають розряд не нижче ІІ юнацького. Організатором традиційного турніру виступила Українська Федерація «Кіокушинкайкан карате» та її обласний осередок на чолі з Головою правління федерації Шиханом Дмитром Волинцем (5 дан, Луцьк). Спортсмени боролись за звання Чемпіона України у 23 категоріях. Самі поєдинки проходили на двох татамі, які обслуговували три бригади суддів.
В складі збірної команди Херсонської області в змаганнях взяла участь учениця 10 класу Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Вікторія Сидорчук, яка виступала в категорії дівчата 14-15 років вагова категорія понад 50 кг в розділі «куміте».
В напруженій боротьбі Вікторія здобула перше місце, титул чемпіона України і ступінь кандидата у майстри спорту України.
Вітаємо переможницю та її наставника Віталія Лежнюка і зичимо подальших успіхів і високих спортивних досягнень!
Принагідно тренер і юні спортсмени щиро дякують за допомогу та підтримку Володимиру Нишпорі, Василю і Анатолію Дудкам та всім батькам, які допомогли провести ремонт спортивного залу для занять з карате і надали допомогу у виїзді команди змагання до Луцьку.
Змагання відкритого Кубку Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді
На цих вихідних (31.03.2018 р. – 01.04.2018 р.), в парку "Херсонська фортеця", відбулися змагання відкритого Кубку Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді. Участь у змаганнях взяло 82 учасники в трьох вікових групах, серед яких були і учні Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів (керівник Сидоренко Ю.В.).
Підсумки змагань підводилися за результатами двох днів змагань.
В перший день змагань учасники долали дистанцію "Смуга перешкод" 1, 2 та 3 класів, в залежності від вікового складу. Другий день змагань запам’ятався учасникам цікавим маршрутом крос-похода, на якому було обладнано 13 дистанцій. В суддівстві змагань були залучені учасники обласного семінару-практикуму організаторів туристсько-краєзнавчих змагань та керівників команд зі спортивного туризму і також випускники Центру та громадські активісти.
Першопокровчани посіли ІІІ місце у молодшій віковій групі.
Дебрифінг «Мовленнєва компетентність молодого вчителя»
Дуже важливою у професії вчителя є мова, яка повинна відрізнятися виразністю, емоційністю, переконливістю. Вчитель повинен вміти висловлювати свої думки грамотно, ясно, просто, зрозуміло для дітей. Глибокі знання рідної мови, досконале володіння нею – одна з важливих ознак високої культури і освіченості людини.
Привернути увагу колег-учителів до мовленнєвої компетентності як складової професійного іміджу, спонукати їх до вдосконалення культури мовлення, мотивувати на постійний тренінг можна багатьма способами, у тому числі цікавою формою методичної роботи.
Так, нещодавно у Новоолександрівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів для молодих спеціалістів заступник директора з НВР Падалко О.В. провела методичний захід у формі дебрифінга «Мовленнєва компетентність вчителя».
Дебрифінг – активна форма двосторонньої або колективної консультації.
Педагоги отримали консультаційну допомогу від вчителя української мови та літератури Герасимової О.О.

Падалко О.В. розповіла про те, як потрібно формувати успіх в роботі з учнями та батьками.

Практичний психолог Хижняк О.Ю. продемонструвала схему моделі компетентності молодого вчителя.

Молодий математик Пиріг Д.О. під час квік-налаштування провела інтерактивні вправи «Поважний стільчик», «Я пишаюся сьогодні…».
Проведений методичний захід сприяв розвитку професійної компетентності педагогів-початківців, професійно-педагогічній адаптації молодих фахівців: Хижняк О.Ю., Пиріг Д.О., Овчиннік О.М
Молоді педагоги Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Пиріг Дар’я Олександрівна та Овчиннік Олексій Михайлович не зупиняються на своїх досягненнях, вивчають нові технології, які будуть впроваджувати у роботу на уроках та позакласних заходах. Під час практичного заняття з майндмеппінгу, який проводила заступник директора з НВР Падалко О.В., вони ознайомилися з програмою для створення інтелектуальних карт, ментальних та семантичних карт, мап думок та ідей.
Першопокровський тренд – пішохідний туризм
В перший день весняних канікул учні Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів: четверокласники Олександр Здоровець і Настя Ковальчук, шестикласники Рита Рагімова, Дмитро Буйний та Кіріл Здоровець, семикласниця Вікторія Гурчик і десятикласник Владислав Токар взяли участь у Відкритих особистих змаганнях з техніки пішохідного туризму, що проходили в Херсонському державному університеті.
Учасники змагалися в трьох вікових категоріях: «Молодші», «Новачки» та «Еліта».
Кіріл і Олександр Здоровці – вперше взяли участь у протиборстві такого рівня, тож друзі привітали їх з «прем’єрою», а ось інші члени першопокровської команди вже брали участь в обласних туристичних заходах.
Цьогоріч найбільш вдало виступив Дмитро Буйний, який представляв першопокровських туристів у номінації «Молодші» і виборов друге місце.
Під керівництвом тренера Юрія Сидоренка першопокровські школярі прийняли участь і у Відкритій першості Херсонського центра туризму зі спортивного орієнтування, що проходив в олешківському лісі.
Юним туристам довелося переміщатися по піщаних терасах, олешківських аренних пісках і шестиметрових дюнах вкритих різновіковими сосновими посадками з незначним вкрапленням акації та берези. Потрібно було за визначений час не лише здолати кілька кілометрову відстать, і при цьому не заблукати, а й за заданими координатами знайти та відмітити контрольні пункти на карті. Змагання стартували за координатами – N46°36'25,13" E32°48'09,02".
Для першопокровських туристів, які вперше випробували свої сили в орієнтуванні на місцевості, – стали гарним випробовуваннням на витривалість і вміння користуватися картою і компасом у незнайомій місцевості.
Учні Нижньоторгаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів прийняли участь у ІІ обласному турнірі з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків «Джура»

На базі Нижньоторгаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів (опрного закладу з військово-патріотичного виховання) від комунального закладу «Центр туристсько-краєзнавчоі творчості учнівської молоді» Херсонськоі обласноі ради організовано роботу гуртка «Джура».
Тож, нещодавно (24-25 березня) команда гуртківців Нижньоторгаївської школи прийняла участь у ІІ обласному турнірі з військово-прикладних видів спорту серед вихованців гуртків «Джура» закладів освіти Херсонської області.
У турнірі взяли участь 27 команд (250 учасників) з 13 районів, 3 міст та 5 об’єднаних територіальних громад області. Проводився турнір на базі загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 6 Новокаховської міської ради.
Гуртківці змагалися у випробуваннях: конкурс “Впоряд”, змагання “Влучний стрілець”, змагання “Смуга перешкод”, конкурс “Комплексна силова вправа”, конкурс “Перетягування линви”.
Команда Нижньоторгаївської ЗОШ І-ІІІ ступенів виборола 8-ме місце. Колектив школи висловлює подяку ФГ " Дяченко" й особисто Дяченку О.О., голові Нижньоторгаівської сільської ради Базику В.М. за надану можливість прийняти участь у турнірі.
Гра – перша сходинка у процесі соціалізації дитини

«Гра - це величезне світле вікно, через яке в духовний світ дитини вливається цілющий потік уявлень, понять через навколишній світ» - такими словами відомого педагога В.О. Сухомлинського було розпочато районний семінар-практикум «Формування життєвої компетентності дошкільників через сюжетно-рольові ігри» для вихователів закладів дошкільної освіти, який пройшов 28 березня 2018 року на базі Верхньосірогозького ДНЗ «Оленка».
Теоретична частина проходила у формі «круглого столу», де педагоги обговорили значення гри для соціалізації дошкільників. Проводились вправи: «Так чи ні», «Продовжи фразу», «Передай клубочок і назви…», «Рішення педагогічних ситуацій» та інші.
На практичній частині семінару вихователі мали можливість переглянути відкрите заняття на тему: «Весела мандрівка», яке провела вихователь другої молодшої групи Сиваченко Г.В.
Керівник РМО вихователів району Пастушенко І.В. підготувала виступ та презентацію на тему «Дидактичні ігри в житті дошкільників».
З метою обміну досвідом з питання використання сюжетно-рольових ігор вихователям закладів було запропоновано домашнє завдання: підготувати сюжетно-рольову гру та програти її з учасниками семінару. Ця частина семінару сподобалась всім найбільше, бо кожен відчув себе вихованцем, поринувши у світ дитинства.
Підводячи підсумок семінару, методист з дошкільної освіти районного методичного кабінету Серган В.Г., зазначила, що завдання вихователя полягає у тому, щоб зробити гру основним змістом дитячого життя, розвивати її в бажаному напрямку, виховувати дітей у процесі гри щоб кожна дитина могла задовольнити свої інтереси, реалізувати свої можливості, вступити в контакт з однолітками. На завершення семінару вихователям було вручено пам’ятки з організації ігрової діяльності та наголошено, що на тому, що нова гра - це найбільший подарунок дітям!
Формування іншомовної компетентності

Головною метою навчання іноземної мови в сучасній школі є розвиток особистості школяра, формування в них комунікативної компетенції, тобто оволодіння мовою як засобом міжкультурного спілкування, розвиток умінь використовувати мову як інструмент у діалозі культур і цивілізацій сучасного світу.
23 березня 2018 року у Новоолександрівській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов семінар вчителів англійської мови Нижньосірогозького району, з питання "Формування іншомовної компетентності шляхом використання інтерактивних методів на уроках іноземної мови".
Учасники семінару були поінформовані з питання «Нова українська школа. Стандарт початкової освіти» та ознайомилися з планом підвищення кваліфікації для вчителів іноземних мов Нової української школи, що навчатимуть першокласників у 2018-2019 навчальному році за новим Державним стандартом початкової освіти.
До уваги присутніх була запропонована презентація «Інтерактивне навчання на уроках іноземної мови» вчителя англійської мови Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Щеглової Л. О., яка розповіла про використання інтерактивних методів навчання на уроках іноземної мови як одних із ефективних методів навчання, що підвищують мотивацію до вивчення іноземної мови.
Досвідом роботи щодо формування іншомовної компетентності на уроці поділилася вчитель англійської мови Анатолівської ЗОШ І-ІІ ступенів Грищенко І. В.
Крім цього учасники семінару опрацювали питання, які стосувалися проведення ДПА з англійської мови, ЗНО та результативності участі учнів у конкурсах та учнівських олімпіадах з англійської мови.
На практичній частині семінару вчителі побували на показовому уроці англійської мови у 6 класі на тему «Подорож», який підготувала та провела Наталія Володимирівна Василенко, учитель англійської мови Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів. Учитель показала ефективне використання інтерактивних прийомів, що суттєво підвищили продуктивність учбової діяльності, забезпечили роботу всього класу.
З метою розширення уявлення учнів про навколишній світ, розвитку мовної культури учнів, формування готовності сприймати культуру іншого народу було проведено позакласний захід англійською мовою «В гостях у казки «Червона шапочка», який підготували вчителі англійської мови Видра О.М. і Жукова О.О.

Л.В.Білецька, методист районного методичного кабінету
Педагогічні гостини для вчителів біології, хімії, основ здоров'я

23 березня 2018 року на базі Нижньоторгаївської ЗОШ І – ІІІ ступенів пройшов районний семінар-практикум для вчителів біології, хімії, основ здоров'я з теми «Використання сучасних методів навчання на уроках та у позаурочній діяльності».
У межах практичної частини педагоги відвідали відкриті уроки з біології, хімії та виховний захід з основ здоров'я.
Цікаво пройшов урок біології в 6 класі з теми «Голонасінні» (учитель Дєєва Марина Іванівна).
Учні працювали в групах, виготовляли лепбуки, які містили основну інформацію про голонасінні рослини: повідомлення учнів про вигляд рослин, запліднення, розповсюдження по території України тощо. Було представлено гербарні зразки хвойних дерев. Діти вносили власні пропозиції щодо збереження насаджень хвойних дерев.
Вчитель хімії Базик Валентина Володимирівна провела показовий урок у 9 класі за темою «Ненасичені жирні кислоти. Мийна дія мила».
Учні розшифровували закодовану інформацію з допомогою спеціальних програм на телефонах, проводили досліди, працювали над проектами. Діти підготували рекламу мила, займалися у трьох групах «Науковці», «Дослідники», «Лаборанти». На завершальному етапі уроку дев'ятикласники презентували мило, зварене власноруч.
На виховному заході «Здоров’я – головний життєвий скарб» діти мандрували різними станціями, виконуючи веселі пізнавальні завдання: на станції «Рухлива» - виконували руханку; на станції «Вітамінна» - відгадували загадки, дивилися мультфільм, на станції «Королівство чистоти» - розбирали практичні життєві ситуації, проявляючи навички особистої гігієни, на станції «Туристична» - весело змагалися.
Під час засідання «крулого столу» вчителі району обмінялися досвідом роботи з метою розширення дієвих форм, методів і прийомів та застосування практичних навичок та набутих знань на практиці.
Методист районного методичного кабінету Салій М.М. наголосив на тому, що завдання вчителя сьогодні – відібрати зі своїх методичних надбань усе прогресивне і змінити освітній процес так, щоб забезпечити його дослідницький, пошуковий характер.
Підбиваючи підсумки семінару вчителі визначили напрямки своєї роботи щодо розвитку професійної майстерності в умовах нової української школи
проплата за сентябрь и октябрь
проплата за сентябрь и октябрь
7 сентября 2017
пероплата за июль и август принята
пероплата за июль и август принята 20 грн. июнь еще у меня есть чем проплатить
14 июня 2017
за творческий подход
за творческий подход
15 ноября 2015
за активность
за активность
29 декабря 2014