ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

15
75
Марина Голобородова
Ніхто не робиться майстром, не тренуючись в майстерності. Ян Коменський. // 1381 день назад
Марина Голобородова
Ссылка на эту страницу:
http://dnpk.16mb.com/users/mgoloborodova
Контент пользователя
Фотографии пользователя
Друзья пользователя
31 день назад
58 дней назад
92 дня назад
Стена пользователя
Марина Голобородова, 13 октября 2017:
Районна Спартакіада

5 жовтня на спортивних спорудах Нижньосірогозької дитячо-юнацької спортивної школи відбулися змагання з футболу серед команд юнаків 2002-2003 року народження в залік районної спартакіади учнів загальноосвітніх навчальних закладів 2017/2018 навчального року, в яких прийняло участь чотири збірні команди шкіл району.
Змагання проходили за олімпійською системою і в підсумку четверте місце посіла збірна команда Вільненської, Червонопартизанської та Степненської шкіл, третє – збірна Першопокровської і Новоолександрівської ЗОШ, друге –команда Нижньосірогозьких школярів, перемогу здобула збірна команда у складі учнів Сірогозької, Нижньоторгаївської та Верхньосірогозької шкіл.
Марина Голобородова, 13 октября 2017:
Туризм і ми – єдині!
З метою активізації та удосконалення туристично-краєзнавчої роботи серед педагогів навчальних закладів області, виявлення і поширення кращого досвіду роботи, пропаганди здорового способу життя та з нагоди 70-річчя туристсько-краєзнавчого руху в Херсонській області комунальним закладом «Центр туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді» Херсонського обласної ради з 6 по 8 жовтня на території історико-розважального комплексу «Зелені хутори Таврії» Голопристанського району було проведено обласний семінар-практикум працівників закладів освіти «Актуальні проблеми розвитку дитячо-юнацького туризму і краєзнавства в області».
Незважаючи на штормове попередження та погіршення погодних умов на семінар з’їхалися 14 команд справжніх туристів області. Прибула і команда педагогів Нижньосірогозького району у складі: вчителя Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів Олександра Артеменка, вчителів Першопокровської ЗОШ І-ІІІ ступенів Юрія та Олександри Сидоренків, керівників туристично-краєзнавчих гуртків районного Будинку творчості дітей та юнацтва Олександра Романенка, Анжели Пшеничної, Олексія Глущенка.
Під час семінару були проведені майстер-класи з техніки пішохідного туризму та змагання працівників закладів освіти області.
В напруженій боротьбі команди виборювали призові місця у змаганнях з «Туристсько-краєзнавчого експедиційного маршруту», «Командної смуги перешкод», «Естафети з видів туризму», де вони мали змогу показати не тільки навички з орієнтування на місцевості, техніки пішохідного туризму, а й проявити свої знання з історії, географії, традицій рідного краю.
Команда педагогів Сірогозщини виборола перші місця в конкурсі «Туризм нас єднає» та краєзнавчій вікторині, присвяченій 70-річчю розвитку туризму на Херсонщині, і третє місце в подоланні «Командної смуги перешкод», за що були нагороджені грамотами Центру туристсько-краєзнавчої творчості учнівської молоді.
Грамотою за особистий внесок у розвиток туризму та краєзнавства серед учнівської молоді Херсонщини та з нагоди 70-річчя Центру відзначено Юрія Сидоренка, а подякою – педколектив Будинку творчості дітей та юнацтва.
В рамках семінару-практикуму туристична молодь Херсонщини з захопленням спостерігала за тим, як змагалися ветерани туризму. Користуючись нагодою, вітаємо всіх ветеранів туризму та краєзнавства Сірогозщини з 70-річчям туристсько-краєзнавчого руху в Херсонській області, а особливо подружжя Олександра та Олени Морозових, Оксану Безух, Анатолія Поліщука, Тетяну Кобиляцьку, Віру Харченко, і усіх тих, чия доля пов’язана з туризмом та краєзнавством.
Дякуємо профспілці педагогів Нижньосірогозького району на чолі з Олександром Артеменком за підтримку участі у семінарі.
Анжела ПШЕНИЧНА, заступник директора Будинку творчості дітей та юнацтва.
Марина Голобородова, 12 октября 2017:
Це справжнє щастя для нації – мати такого поета, як Шевченко

Не одцурайтесь своєї мови
Ні в тихі дні, ні в дні громові

Шевченко і в наші дні своїм правдивим гарячим словом надихає людей праці, виступає в лавах сил, що борються за відвернення воєн, за світле майбутнє…
10 жовтня 2017 року у Дем’янівській ЗОШ І-ІІ ступенів відбулася загальношкільна урочиста лінійка, присвячена відкриттю VIII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.
Конкурс, започаткований Указом Президента України у 2010 році, проводиться щорічно з метою піднесення престижу української мови та літератури у молодого покоління, виявлення творчо обдарованої молоді, розвитку її потенціалу, підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування Великого Кобзаря, поета світового рівня – Тараса Григоровича Шевченка.
В гарно прикрашеній залі лунали вірші Шевченка і гарні слова про великого Кобзаря. Вчитель української мови та літератури, Витрикуш Ірина Віталіївна, розповіла про умови конкурсу.
Директор школи Шестобуз Світлана Володимирівна запросила всіх бажаючих взяти участь у мовно-літературному конкурсі і отримати найвищі результати.
В ході відкриття була можливість ознайомитися із виставкою та послухати виступи учасників заходу, які декламували безсмертні твори Т. Шевченка.
Отже, вивчати і наслідувати нашого Пророка – головний обов’язок перед ним.
З патріотизмом у серці

28 вересня 2017 року у Новоолександрівській ЗОШІ-ІІІ ступенів, у межах постійно-діючого психолого-педагогічного семінару «Майстерність педагога в організації патріотичного виховання учнів», пройшло заняття для класних керівників «Теоретичні основи патріотичного виховання». Зі вступним словом «Патріотизм як цінність і консолідуюча основа нації» виступила заступник директора з навчально-виховної роботи Падалко Олена Вікторівна , яка звернула увагу учасників семінару на доцільність формування у підростаючої особистості основних патріотичних цінностей: любові до рідної землі, держави, родини, народу; національної ідентичністі й водночас толерантного ставлення підростаючої особистості до інших народів, культур і традицій; виховання почуття духовної єдності населення усіх регіонів України, спільності його культурної спадщини та майбутнього.
На початку зустрічі були переглянуті відеокліп «Моє ім’я Україна» та соціальний відеоролик «Де Україна?», які надихнули колег пройти різними стежками, передбаченими тренінговою програмою: пізнання, переживання, переосмислення і народження вмінь і всім разом набути впевненості й необхідної компетентності для здійснення національно-патріотичного виховання дітей та молоді.
Учасники семінару продемонстрували високу педагогічну та фахову майстерність, вміле поєднання форм і методів під час проведення заняття «У нас одна Батьківщина - наша рідна Україна»
Дискусійне заняття «З патріотизмом у серці» для класних керівників 1-11 класів презентувала практичний психолог Хижняк Ольга Юріївна, де акцентувала увагу на розумінні понять єдності та цілісності України, розкрила глибоке значення патріотизму як цінності і складової розвитку особистості та принципи загальнолюдської моралі на основі відновлення історичної пам’яті.
На занятті використовувались різноманітні методичні прийоми : «Вернісаж думок», «Асоціативний кущ», філософський діалог «Патріотизм єднає народ України», «Інтерактивна модель національно-патріотичної виховної системи»
Працюючи в групах класні керівники створили інтерактивну модель національно-патріотичної виховної системи. Свою систему виховної роботи з напрямку національно-патріотичного виховання представили Логвінченко Олена Миколаївна та Шурін Лариса Петрівна. З практичними рекомендаціями «Патріотичне виховання - сьогодення України» виступила голова методичного об’єднання класних керівників Герасімова Олена Олександрівна.
На завершення учасникам були роздані бланки, у яких треба було відповісти на питання:
1. Що таке патріотизм у Вашому розумінні?
2. Як, на Вашу думку, ефективно здійснювати національно-патріотичне виховання у школі?
Підводячи підсумок, учасники визначили, що пріоритетними формами і методами виховання є такі, що ґрунтуються на демократичному стилі суб’єкт - суб’єктної взаємодії, спрямовані на розвиток соціальної активності, сприяють формуванню критичного мислення та соціальної ініціативності. Основним гаслом семінару сталі слова, висловлені під час обговорення заходів: «Патріотичне виховання – це не мода, не робота одного дня чи навіть року. Це провідна складова всього навчально-виховного процесу».
Сковородинські навчання «Пізнай себе» у Першопокровській ЗОШ І-ІІІ ступенів
5 жовтня 2017 року, у Всесвітній День вчителя, започатковуються Всеукраїнські Сковородинські навчання «Пізнай себе» .
У Першопокровській загальноосвітній школі на урочистій лінійці учениці 9 класу Лагода Анастасія, Лі Марина, Іванова Валентина виконали пісню на слова Григорія Сковороди «Всякому городу нрав і права» у музичному супроводі вчителя Сидоренка Юрія Володимировича і учня 4 класу Москвичова Володимира (соло на сопілці).
У навчальному кабінеті української мови та літератури створено постійну виставку літературних творів «Таємничий Сковорода». Презентацію виставки для учнів школи провели учениця 7 класу Павліченко Альона і вчитель української мови Кондратенко Людмила Анатоліївна.
Для учнів 1-5 класів було організовано показ документального фільму «Видатні українці. Григорій Сковорода».
Вчителі школи провели педагогічні читання «Григорій Савич Сковорода – мандрівний філософ, учитель, поет»
Сковородинські навчання у Дем”янівській школі

З метою популяризації феноменальної творчої спадщини та історичної пам’яті про Григорія Сковороду серед учнівської молоді у Дем”янівській ЗОШ І-Іі ступенів проведено ряд тематичних заходів, а саме: аудіоурок “Знайомство з творчістю Г. Сковороди” проведено класним керівником 1 класу Лукащук Н.І. На початку уроку вчитель розповіла про великого поета, філософа Г.Сковороду. Далі учні переглянули фільм. У кінці заняття вчитель прочитала вірші Г.Сковороди.
Цікаво та змістовно пройшов усний журнал “Мандрівними шляхами Г. С. Сковороди” у 2 та 6 класах (класний керівник Аверіна І. В.). У 4 класі Железняк Г.П., організувала конкурс малюнків за творами Г. С. Сковороди. У 5 класі пройшла година спілкування «Подвижник української просвіти – Г.Сковорода». Серед учнів 8 класу проведено конкурс читців «З поезією в серці». Епіграфом до заходу стали слова Г.Сковороди: «Коли твердо йдеш шляхом, яким почав йти, то на мою думку, ти щасливий...».
Учитель української мови та літератури Витрикуш І. В. провела загальношкільний захід “Г. Сковорода – славетний українець”. У ході літературно-музичної композиції ведучі Верхоляк Дарія та Іванова Юлія розповіли про життя і творчість видатного філософа. Гарна інсценізація у виконанні Верхоляка Кирила та Базенюка Дмитра, спів хору та декламування віршів Г.С.Сковороди не залишили байдужими усіх глядачів.
День туризму в Анатолівській ЗОШ

З нагоди всесвітнього Дня туризму в Анатолівській ЗОШ І-ІІ ступенів провели своєрідний туристичний похід-змагання, учасниками якого стали вчителі, учні та батьки.
Розділившись на дві туристичні групи «Радість» та «Енергія», учасники долали шлях, зупиняючись на п’яти станціях: краєзнавча, топографічна, медична допомога, пошук скарбів та спортивна.
Знання з історії рідного краю, села, школи, вміння користуватись стародавніми знаряддями праці учні з батьками демонстрували на краєзнавчій зупинці. Вміння читати карту та орієнтуватись на місцевості показали на топографічній. Як допомогти пораненому товаришеві та реагувати у надзвичайних ситуаціях перевірила медична зупинка. Отримавши маршрути-підказки, команди шукали скарби, якими виявилось все необхідне для приготування смачної вечері. Справжню кмітливість, витримку, спортивну вдачу, жагу до перемоги показали учасники на спортивній станції. Підведення підсумків та смачна вечеря стали заключними акордами свята.
Дирекція та вчителі школи щиро вдячні батькам, які стали активними учасниками поряд зі своїми дітьми.

Галина Марковська,вчитель історії
Старти надій
21 вересня на базі Нижньосірогозької школи відбулися змагання «Старти надій» серед учнів 6-7 класів в залік районної спартакіади серед учнів загальноосвітніх навчальних закладів Сірогозщини 2017/2018 навчального року.
В змаганнях прийняли участь дев’ять команд , які змагалися з таких спортивних дисциплін: біг 60 м (юнаки, дівчата), стрибки у довжину (юнаки, дівчата), біг 500 м (юнаки, дівчата), естафета 8 х 50 м.
У підсумку за кількістю очок третє місце посіла команда Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів (директор Олена Видра, вчитель фізичної культури Сергій Болсун) – 17 очок, друге – команда Сірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Лариса Сахно, Ігор Каміньков) – 11 очок, перше – команда Нижньосірогозької ЗОШ І-ІІІ ступенів (Ольга Клочко, Іван Супрун та Іван Федорець) – 4 очка.
На базі команди Нижньосірогозької школи буде сформована команда, яка представлятиме район на обласних змаганнях «Старти надій» в жовтні місяці.
Марина Голобородова, 28 сентября 2017:
День МИРУ у Нижньоторгаївській школі

Марина Голобородова, 26 сентября 2017:
Урок здоров’я «Я обираю здорові звички»

Згідно рекомендацій Міністерства освіти і науки України у межах уроку «Основи здоров'я» у 4 класі Новоолександрівської ЗОШ І-ІІІ ступенів проведено урок здоров'я «Я обираю здорові звички»
З метою формування в учнів стійкої мотивації до здорового способу життя на уроці використовувалися завдання проблемного та творчого характеру, що спонукали дітей до власних суджень, висновків, міркувань. Доцільно була проведена вправа «Мікрофон» на початку уроку. Учні висловлювали свої думки з питання «Я здоровий, тому що …».
Позитивному настрою та зацікавленості сприяли творчі вправи «Не все так просто» та «Комахи». Учні вчилися спрямовувати енергію в позитивне русло. Конкурс-гра «Хто більше назве своїх позитивних звичок» дала змогу проаналізувати кожному учневі своє ставлення до власного здоров’я.
На уроці багато використано наочності: «Квітка здоров’я», «Портрет людини, у якої здорові звички», «Здорові діти – здорова нація».
Під час уроку були використані ще такі інтерактивні вправи: «Незакінчене речення», «Так» чи «Ні», «Вислови свою думку», «Розшифруй запис».
Здійснювалися і міжпредметні зв’язки з літературним читанням та фізкультурою . Діти читали вірші про здорові звички, виконували руханки.
У кінці уроку діти побажали один одному міцного здоров’я та позитивних звичок.
проплата за сентябрь и октябрь
проплата за сентябрь и октябрь
7 сентября 2017
пероплата за июль и август принята
пероплата за июль и август принята 20 грн. июнь еще у меня есть чем проплатить
14 июня 2017
за творческий подход
за творческий подход
15 ноября 2015
за активность
за активность
29 декабря 2014