ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

Новини

RSS-лента

           З метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів та сприяння їхньому професійному розвитку Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та Оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” проводять Всеукраїнський Інтернет конкурс „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”.

           Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 11.05.2016 № 2.1/10-926 „Про підсумки I Всеукраїнського Інтернет конкурсу „УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” реєстрація для участі у II Всеукраїнському Інтернет конкурсі „УЧИТЕЛЬ РОКУ-2017” розпочалася 1 листопада 2016 року на сайті www.kolosok.org.ua. Реєстрація завершується за день до початку конкурсу у відповідній номінації.

НОМІНАЦІЇ            ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

Початкова школа  28 січня, 11.00-12.00

Фізика                  28 січня, 12.00-13.00                                

Біологія                25 лютого, 11.00-12.00

Астрономія           25 лютого, 12.00-13.00

Хімія                     25 березня, 11.00-12.00

Географія              25 березня, 12.00-13.00

           До конкурсу запрошуються вчителі фізики, хімії, біології, географії, астрономії та початкових класів. З положенням про конкурс можна ознайомитись на сайті http://kolosok.org.ua.

 

            

    12 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукрайнської олімпіади з інформатики. Міський етап проходив на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради з використанням системи автоматичної перевірки ejudge. В організації олімпіади приймали участь: голова журі міської олімпіади з інформатики Вітта Северинівна Ільницька, учитель інформатики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, заслужений вчитель України, Сисоєнко Наталія Анатоліївна - завідувач науково-методичної лабораторії інформатики, інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти", Мельник Валентин Іванович, член журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, викладач Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського надав можливість учням використовувати сервер з встановленою системою автоматичної перевірки завдань і є автором завдань міської олімпіади.

             

            Також в цьому році нововведння зачипило і райони Херсонської області, які теж проводили оліміпади з інформатики з виористанням системи перевірки ejudge, але даний сервер знаходився на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті. Над організацією олімпіади для районів працювали Назаренко Вадим Сергійович – завідувач науково-методичного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Шовкун Віталій Віталійович – керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Селищев Дмитро Володимирович – представник компанії Logicify, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення.

                До олімпіади, що проводилась з використанням системи ejudge подали заявку такі райони: Білозерський, Високопільський, Каланчацький, Скадовський, Голопристанський, Нововоронцовський, Олешківський, Великоолександрівський, Чаплинський, Горностаївський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, м. Нова Каховка. Але під час пробного підключення в деяких районах був не стійкий зв'язок з сервером і вони проводили олімпіаду в звичайному режимі.

Також до олімпіади приєднались навчальні заклади  обласного підпорядкування.

               Особливістю такої олімпіади було те, що для кожного району було створено окрему кімнату, і учасники бачили результати тільки свого району. На наступний рік також буде вестись загальний рейтинг учасників.

               Перед проведенням обласної олімпіади в Херсонській області буде проведено обласний дистанційний марафон з інформатики, у якому зможуть прийняти участь учні переможці ІІ етапу олімпіади, а також учні, що бажають підготуватись до олімпіади з інформатики на наступний рік.

               Метою такого марафону – є підвищити зацікавленість учнів в олімпіаді з інформатики, знайти прогалини в своїх знаннях, та підготуватись до виконання олімпіадних завдань.

В День козацької слави віддаємо шану нашим захисникам

- Наталія Буйна | Подробнее | 0 комментариев | 173 просмотра

Программа по созданию виртуальных экскурсий

http://dnpk.16mb.com/users/files/download2864.html

- Назаренко Вадим Сергійович | Подробнее | 1 комментарий | 237 просмотров

Третій день семінару-тренінгу в межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU» в Херсонській академії неперервної освіти розпочався з вправи-криголаму «Карета», яка сприяла створенню гарного командного настрою, згуртуванню учасників до спільної роботи.

другий день семінару-тренінгу «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

У КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» триває другий день семінару-тренінгу з підготовки тренерів для керівників шкіл та вчителів у межах швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU». Спочатку обидві групи тренерів (компоненту «Керівники шкіл» і компоненту «Учителі») виконували вправу «Отруйна річка», під час якої продемонстрували почуття відповідальності за команду, винахідливість та лідерські якості.

Під час презентації результатів роботи в групах тренери компоненту «Учителі» виявили неабиякі здібності художників, артистичні якості, а що найцінніше – цікаві й оригінальні бачення демократичних принципів розбудови сучасної школи.

Майбутні тренери для керівників шкіл визначили головні цінності демократії. Під час спільної роботи обговорили, презентували авторитарну і демократичну модель освіти та їх ознаки. Практичний аспект тренінгу був представлений у розробленні механізмів реалізації проекту на регіональному, обласному і шкільному рівнях.

У ході роботи майстер-тренери Людмила Марецька, Ольга Стребна, Вікторія Сургаєва спрямували роботу майбутніх тренерів компоненту «Учителі» у практику педагогічної роботи, зокрема, вони презентували фрагменти змодельованих навчальних занять з тем, які були обрані з III тому книги «Живемо в демократії» (автори Рольф Голоб та Петер Крапф). Не втрачаючи авторського задуму уроків, учасники заходу підійшли до їх реалізації з творчого погляду, застосувавши власні методики та техніки, уміння проводити дискусію, простежувалося урахування українських реалій у поступі до демократичної школи.

Працюючи з майбутніми тренерами проекту за компонентом «Директори шкіл», майстер-тренери Ганна Соценко, Олена Данилова, Ірина Сафонова під час групової роботи за методикою «Ажурна пилка» актуалізували питання ключових сфер для демократичного врядування в школі в динаміці розвитку – від авторитарної до демократичної школи.

Продовжила роботу з учасниками тренінгу експерт проекту Ольга Садаєва, яка презентувала модель демократичного циклу. Учасники тренінгу представили модель ідеальної школи з позиції учнів, батьків та професіоналів-учителів. Активно пройшли дебати між учасниками заходу з питання «Високий рівень дисципліни – ознака авторитаризму», під час яких аргументовано обстоювалися різноаспектні погляди із проблеми.

Усі учасники збагатилися інформацією, неоціненним досвідом з проведення тренінгових занять, побудови демократичної атмосфери на заняттях, відчули неймовірну радість у спілкуванні з колегами в різних професійних ситуаціях.

29 червня 2016 розпочав свою роботу триденний семінар-тренінг в рамках швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU»

29 червня 2016 на базі Комунального вищого навчального закладу «Херсонська академія неперервної освіти» розпочав свою роботу триденний семінар-тренінг з підготовки тренерів для керівників шкіл та вчителів в рамках Міжнародного швейцарсько-українського проекту «Розвиток громадянських компетентностей в Україні – DOCCU».

Флешмоб «Моя Україна»

Напередодні свята 20-річчя Конституції України видавництво «Ранок» закликає всіх охочих приєднатися до флешмобу «Моя Україна» і принести трішки щастя в життя маленьких дітей. Зніміть відео, читаючи кілька рядків з улюблених віршів про Україну, а ми надішлемо книгу до дитячого будинку за кожне відзняте вами відео.

Про проведення всеукраїнського конкурсу «Учитель року — 2017»

Стартує ІІ Всеукраїнський фестиваль скрайбінг-роликів «Покоління мобільного інтернету».

Запрошуються учні 5-11 класів всіх типів навчальних закладів України.

В цьому році фестиваль проводиться за номінаціями:

Мальований скрайбінг
Онлайн скрайбінг
Аплікаційний скрайбінг

Шановні колеги!

З метою підвищення загального освітнього рівня учнів з математики та інформатики під час літніх канікул 2016 року з 10 по 20 липня буде проведено «Літню школу з програмування та математики 2016» для учнів 7—11 класів.

Завдання конкурсу:
розвиток життєво необхідних навичок, які допомагають розвивати в учнях творче мислення, відповідальність і небайдужість

А ви використовуєте технології, щоб розвивати в учнів навички, необхідні у ХХІ столітті? Тоді долучайтеся до конкурсу Microsoft MIXathon Challenge і разом зі своїми учнями створіть інтерактивне "найкраще заняття" тривалістю до 15 хвилин на довільну тему, використовуючи програму Microsoft PowerPoint і нову безкоштовну надбудову Office Mix.

Щоб підібрати ідеальну тему для проекту MIX, виберіть одну з наведених нижче широких областей знань, яка найбільше відповідає вашому навчальному завданню.

Наука та технології
Мова й історія
Мистецтво та письменництво

Термін проведення: з 20 травня  до 10 вересня 2016 року. Підсумки конкурсу буде оголошено на сайті до 20 вересня 2016 року. 

Конкурс відбуватиметься у  вікових групах: 1 група — учні 1-4 класів2 група — учні 5-8 класів3 група — учні 9-11 класів

У кожній віковій групі буде обрано команду-переможця лише серед команд, які виконали усі умови конкурсу.

Конкурс відкритий. Для участі в конкурсі  учасникам команди необхідно зареєструватись на сайті, вчитель повинен зареєструватись  на сайті як дорослий та отримати права вчителя (як отримати права вчителя див. тут).