ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

Новини

RSS-лента

До 31.12.2013 продовжується прийом проектів на Всеукраїнський конкурс проектів «Успішний проект – 2013» в рамках програми Intel®«Навчання для майбутнього»
Детальніше про конкурс http://project.iteach.com.ua/news/?id=52

          Компанією Google  за підтримки Міністерства освіти і науки України у термін з 1 листопада 2013 року до 7 лютого 2014 року проводиться Всеукраїнський Конкурс «Україна моєї мрії».

           Мета конкурсу — залучення загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних навчальних закладів до створення логотипу «Дудл» (ТОВ «Гугл»). Школа переможця отримає грант на 50 тис. грн. на створення комп’ютерного класу.

 Детальніше на веб-сайті Конкурсу за адресою: google.com.ua/doodle4google.

Шановні покупці ТМ «РОЗУМНИКИ»!

Вже з’явився у продажу:
Електронний посібник «Алгоритмізація і програмування, 5-7 класи»
 
.
Версія 1.0.
Руденко В. Д., за редакцією Бикова В. Д.
ТОВ «Видавництво «Розумники», 2013.

Електронний посібник «Алгоритмізація і програмування, 5-7 класи»
 
відповідає вимогам навчальної програми Міністерства освіти і науки України з інформатики для учнів 5-7 класів.
За допомогою навчального посібника учні дізнаються про лінійні алгоритми, а також алгоритми з повторенням, розгалуженням та циклами; довідаються про різноманітні типи і структури даних середовища Скретч; способи виконання програм та ін.
Навчальний матеріал викладено доступною для учнів мовою. Текст необтяжливий громіздкими визначеннями і формулюваннями, супроводжується значною кількістю прикладів.
Використання навчального посібника дозволяє збільшити ефективність викладання теоретичного матеріалу і закріпити його контрольними запитаннями, практичними та проектними завданнями для самостійного виконання.

Терміново завантажити та ознайомитись

З 12.11.2013 по 12.12.2013 року Міністерство освіти і науки України спільно з Національною Академією педагогічних наук України проводить моніторинг якості загальної середньої освіти

Завантажити методичні рекомендації та додатки до проведення моніторингу

Про початок десятого Всеукраїнського конкурсу «Вчитель — новатор»

Завантажити положення конкурсу

На виконання програми «Партнерство в навчанні» компанія «Майкрософт Україна» за сприяння Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України проводить щорічний конкурс «Вчитель — новатор».

Шановні колеги!

Для участі в програмі "iChampions" пропонуємо Вам виконати наступні завдання:

З днем вчителя !!!

Шановні викладачі, директори шкіл, студенти педагогічних факультетів ВУЗів!

Компанія Panasonic, разом з компанією Ав-Про запрошують Вас прийняти участь у конкурсі методичних розробок по використанню інтерактивних дошок Panasonic у навчанні.

Матеріали для вчителів, що викладають інформатику у 2 та 5-их класах

Сайт конкурсу: http://bober.net.ua/

Наступний міжнародний конкурс з інформатики та комп'ютерної вправності "Бобер-2013" відбудеться 10 листопада (для учнів 6-11 класів) та 11 листопада (для учнів 2-5 класів).
Для підготовки до конкурсу радимо використати демоверсії конкурсів минулих років та презентацію ігрових задач українського конкурсу на Міжнародній конференціїї "Комп'ютери в освіті"  (Польща, 2013), які розміщені у розділі "Архів завдань".

- Назаренко Вадим Сергійович | Подробнее | 0 комментариев | 709 просмотров
Теги: бобер, 2013

Завантажити та встановити на шкільні комп`ютери тим, у кого підручники Коршунової

Приймємо участь для оновлення шкільної техніки (у разі перемоги школа отримає або проектор, або мфу та інші корисні оновлення)

Наказ Міністерства № 1239 від 28.08.2013 "Про затвердження Типової інструкції з діловодства у загальноосвітніх навчальних закладах усіх типів і форм власності"

Наказ Міністерства № 1222 від 21.08.2013 "Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти"

- Назаренко Вадим Сергійович | Подробнее | 0 комментариев | 2168 просмотров

Дистанционная конференция
«Мобильная среда обучения и современное образование»