ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

Особливості проведення олімпіади з інформатики в Херсонській області в 2016-2017 н.р.

            

    12 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукрайнської олімпіади з інформатики. Міський етап проходив на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради з використанням системи автоматичної перевірки ejudge. В організації олімпіади приймали участь: голова журі міської олімпіади з інформатики Вітта Северинівна Ільницька, учитель інформатики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, заслужений вчитель України, Сисоєнко Наталія Анатоліївна - завідувач науково-методичної лабораторії інформатики, інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти", Мельник Валентин Іванович, член журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, викладач Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського надав можливість учням використовувати сервер з встановленою системою автоматичної перевірки завдань і є автором завдань міської олімпіади.

             

            Також в цьому році нововведння зачипило і райони Херсонської області, які теж проводили оліміпади з інформатики з виористанням системи перевірки ejudge, але даний сервер знаходився на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті. Над організацією олімпіади для районів працювали Назаренко Вадим Сергійович – завідувач науково-методичного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Шовкун Віталій Віталійович – керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Селищев Дмитро Володимирович – представник компанії Logicify, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення.

                До олімпіади, що проводилась з використанням системи ejudge подали заявку такі райони: Білозерський, Високопільський, Каланчацький, Скадовський, Голопристанський, Нововоронцовський, Олешківський, Великоолександрівський, Чаплинський, Горностаївський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, м. Нова Каховка. Але під час пробного підключення в деяких районах був не стійкий зв'язок з сервером і вони проводили олімпіаду в звичайному режимі.

Також до олімпіади приєднались навчальні заклади  обласного підпорядкування.

               Особливістю такої олімпіади було те, що для кожного району було створено окрему кімнату, і учасники бачили результати тільки свого району. На наступний рік також буде вестись загальний рейтинг учасників.

               Перед проведенням обласної олімпіади в Херсонській області буде проведено обласний дистанційний марафон з інформатики, у якому зможуть прийняти участь учні переможці ІІ етапу олімпіади, а також учні, що бажають підготуватись до олімпіади з інформатики на наступний рік.

               Метою такого марафону – є підвищити зацікавленість учнів в олімпіаді з інформатики, знайти прогалини в своїх знаннях, та підготуватись до виконання олімпіадних завдань.

...

Added By Plugin From Parameter - 127711

Рейтинг: 0 Голосов: 0 498 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!