ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

Новини

RSS-лента
Організація та проведення Міжнародного конкурсу з інформатики та комп'ютерного мислення "Бобер - 2018"

З питань організації конкурсу в Херсонській області звертайтесь до обласного координатора Сисоєнко Наталі Анатоліївни

 

https://goo.gl/forms/NgkI5IB92rE9WMSc2

 

Шановні користувачі, мені довелося перейти на більш дешевий пакет утримання порталу і там обмеження 10 гігабайт простору. Тому прошу Вас файли починаючи з 2013 року і по 2015 включно перенести на хмарні диски, а посилання на них розмістити у себе в блогах. 23.02.2018 файли за зазначений період будуть видалені з сайту. Також обмежено завантаження відеороликів, тепер Ви їх зможете розміщувати на сайт або через ютуб, або через посилання на хмарному диску. Хмарний диск Ви обираєте самостійно в будь-якому сервісі.

з повагою

адміністратор порталу.

15 березня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар для вчителів іноземних мов з теми «Літні мовні табори на Херсонщині: досвід і ре

15 березня 2017 року на базі КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти» відбувся обласний науково-практичний семінар для вчителів іноземних мов з теми «Літні мовні табори на Херсонщині: досвід і рекомендації».

На пленарному засіданні висвітлювалися аспекти функціонування літніх мовних таборів на Херсонщині в період з 2015 по 2016 роки та перспективи на 2017 рік.

Шановні колеги, та відвідувачі порталу прошу Вас допомогти нашому порталу. Так як фінансово змогли підтримати протягом кількох місяців тільки одиниці користувачів із 1500, то для інших користувачів є пропозиція. Ви будете мати знову повний доступ, але Вам потрібно зробити кілька обов`язкових кроків, які допоможуть порталу. Ви маєте зареєструватись в мою структуру Браузерного майнинга. так Ви і самі заробите і мені допоможете. У разі відсутності подібної допомоги буду вимушений в кінці цього навчального року (в червні), перервати існування порталу, так як фінансово навіть в п'ятьох ми не можемо його утримувати. так, саме п'ять користувачів мені допомогають. Одразу скажу, що цей портал знаходиться в єдиному пакеті доменів, в якому також знаходяться сайти консалтингового центру Білозерського району і інші сайти які робив я для навчальних закладів, то вони теж зникнуть, так як я не можу більше утримувати весь пакет і розділити його теж не має можливості.

Отже, що треба зробити:

1. Зареєструватися саме за цим посиланням в сервісі майнингу : http://browsermine.com/?ref=7388

2. Увійти до аккаунту в цьому сервісі

3. Просто тримати вкладку сайту з майнингом відкритою в фоні. (тобто вкладка залишається відкритою, а по іншим вкладкам Ви можете робити що завгодно)

4. Тримати вкладки з майнингом відкритою мінімум 2 години на день, але чим довше, тим більше самі заробите.

5. В коментарях до статті написати логін в сервісі майнингу.

Ті хто надає допомогу фінансово, то можуть не реєструватись в цьому сервісі.

 

 

Магазином "Книжковий меридіан" (книжковий магазин на першому поверсі академії) стоворюються електронні персональні картки користувачів магазину, для подальшого занесення користувачів до бази сайту книжкового меридіану, щоб покращити швидкість повідомлення про новинки, акції та інші цікаві події. Також спробуємо провести апробацію смс розсилки, тому зазначення телефону потрібне. Плюс Ви зможете першими дізнаватись про новинки від ВГ "Основа", Ранок, та інших видавництв. Наш сайт kmeridian.16mb.com
Заповніть будь ласка цю форму (для працівників ДНЗ):
https://goo.gl/forms/AJrH715WpGG4ioGw1

А також є великий вибір для працівників початкової школи. Заповніть будь ласка цю форму:

https://goo.gl/forms/OjgAbTwhjXv9kxhS2

УКАЗ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ №133/2017

Шановні користувачі Вам необхідно ознайомитись з цим указом Президента України, а особливо тим у кого є сторінки в Однокласниках, Вконтакті, а також з поштами mail.ru, mail.ua, bk.ru і все те, що можна зареєструвати на сайті mail.ru, це стосується і Яндексу (там багатенько доменів поштових скриньок). Буде заблоковано доступи до сайтів касперського та доктора веба. Якщо у вас встановлено їх антивіруси, то після блокування доступу до цих сайтів, не буде йти оновлення антивірусних баз. Там написано, що на три роки ці сервіси будуть заблоковані в Україні на рівні провайдерів, а не на рівні закладів та особистого бажання. зверніть увагу на додаток 2 "Юридичні особи, до яких застосовуються обмежувальні заходи (санкції)" пункти 271, 272, 273, 274, 275, 276, 422, 423, 424, 425. Зареєструйте собі скриньки на інших поштових сервісах, а також знайдіть інші антивіруси, якщо ви користуєтесь Касперським або Доктором Вебом.

Для тих хто полюбляє 1С є теж погані новини. Проти 1С теж задіяно санкції. пункти 434, 435 і нижче багато інших дочірніх організацій 1С
Указ вже діє. Коли провайдери його почнуть виконувати невідомо, тому готуйтесь до такого перебігу подій.

1. Ознайомтеся з темами та програмами колекції.

2. Оберіть цікавий для себе захід.

3. Сплатіть 50 грн замість 100 грн (реквізити для сплати ТУТ)

4. Надішліть нам на поштову скриню persp2016@osnova.com.ua підтвердження сплати, ПІБ, назву заходу та номер відділення Нової пошти.

5. Отримайте посилання на перегляд та іменний сертифікат (електроний або друкований). Доправлення друкованого сертифікату здійснюється за рахунок замовника.

Увага! Термін голосування продовжено до 27 січня!

Святкова акція — ціни навпіл!

Лише 50 грн замість 100 за відео + сертифікат!

Не зволікайте! Скористайтеся вигідною пропозицією та оберіть найкращого!

Деталі на сайті: http://perspektiva.osnova.com.ua/skarbnitsya-dosvidu/

Вхідне анкетування для вчителів, що проходять курси за очно-дистанційною формою навчання:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdbNLLif9T-j7DTVG4PiED-sEjQa7EoJVFd4MX3mnRFznnXrg/viewform

Проведення Всеукраїнського інтерактивного природничого конкурсу „КОЛОСОК весняний-2017”

Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України від 31.05.2016 №1/9-268 „Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу „КОЛОСОК” у 2015/2016 н. р.” II етап конкурсу „КОЛОСОК весняний-2017” відбудеться 28 квітня 2017 року. До конкурсу запрошуються учні 1-11 класів.

           Спеціальні теми конкурсу: „Атмосфера і людина” („Повітря” – для початкової школи); „Малеча Сонячної системи”; „Географія у числах” („Моя велика Україна” – для початкової школи).

           Для шкіл, які візьмуть участь у конкурсі, буде здійснена передплата науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” та науково-популярної тематичної природничої газети для розумників та розумниць „КОЛОСОЧОК”. Усі учасники будуть відзначені сертифікатами та спеціальним призом.

           З метою пошуку ініціативних і талановитих педагогів та сприяння їхньому професійному розвитку Інститут модернізації змісту освіти, редакція науково-популярного природничого журналу для дітей „КОЛОСОК” та Оргкомітет Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу „КОЛОСОК” проводять Всеукраїнський Інтернет конкурс „УЧИТЕЛЬ РОКУ” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК”.

           Відповідно до листа Міністерства освіти і науки України 11.05.2016 № 2.1/10-926 „Про підсумки I Всеукраїнського Інтернет конкурсу „УЧИТЕЛЬ РОКУ-2016” за версією науково-популярного природничого журналу „КОЛОСОК” реєстрація для участі у II Всеукраїнському Інтернет конкурсі „УЧИТЕЛЬ РОКУ-2017” розпочалася 1 листопада 2016 року на сайті www.kolosok.org.ua. Реєстрація завершується за день до початку конкурсу у відповідній номінації.

НОМІНАЦІЇ            ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

Початкова школа  28 січня, 11.00-12.00

Фізика                  28 січня, 12.00-13.00                                

Біологія                25 лютого, 11.00-12.00

Астрономія           25 лютого, 12.00-13.00

Хімія                     25 березня, 11.00-12.00

Географія              25 березня, 12.00-13.00

           До конкурсу запрошуються вчителі фізики, хімії, біології, географії, астрономії та початкових класів. З положенням про конкурс можна ознайомитись на сайті http://kolosok.org.ua.

 

            

    12 листопада 2016 року відбувся ІІ етап Всеукрайнської олімпіади з інформатики. Міський етап проходив на базі Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради з використанням системи автоматичної перевірки ejudge. В організації олімпіади приймали участь: голова журі міської олімпіади з інформатики Вітта Северинівна Ільницька, учитель інформатики Херсонської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №30 з поглибленим вивченням предметів природничо-математичного циклу та англійської мови Херсонської міської ради, заслужений вчитель України, Сисоєнко Наталія Анатоліївна - завідувач науково-методичної лабораторії інформатики, інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ "Херсонська академія неперервної освіти", Мельник Валентин Іванович, член журі IV етапу Всеукраїнської олімпіади з інформатики, викладач Кременчуцького педагогічного училища ім. А. С. Макаренка та Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського надав можливість учням використовувати сервер з встановленою системою автоматичної перевірки завдань і є автором завдань міської олімпіади.

             

            Також в цьому році нововведння зачипило і райони Херсонської області, які теж проводили оліміпади з інформатики з виористанням системи перевірки ejudge, але даний сервер знаходився на базі Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті. Над організацією олімпіади для районів працювали Назаренко Вадим Сергійович – завідувач науково-методичного відділу інформаційних технологій та дистанційного навчання КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», Шовкун Віталій Віталійович – керівник методичного об’єднання вчителів інформатики Херсонського фізико-технічного ліцею Херсонської міської ради при Херсонському національному технічному університеті та Дніпропетровському національному університеті, Селищев Дмитро Володимирович – представник компанії Logicify, яка надає послуги з розробки програмного забезпечення.

                До олімпіади, що проводилась з використанням системи ejudge подали заявку такі райони: Білозерський, Високопільський, Каланчацький, Скадовський, Голопристанський, Нововоронцовський, Олешківський, Великоолександрівський, Чаплинський, Горностаївський, Новотроїцький, Нижньосірогозький, м. Нова Каховка. Але під час пробного підключення в деяких районах був не стійкий зв'язок з сервером і вони проводили олімпіаду в звичайному режимі.

Також до олімпіади приєднались навчальні заклади  обласного підпорядкування.

               Особливістю такої олімпіади було те, що для кожного району було створено окрему кімнату, і учасники бачили результати тільки свого району. На наступний рік також буде вестись загальний рейтинг учасників.

               Перед проведенням обласної олімпіади в Херсонській області буде проведено обласний дистанційний марафон з інформатики, у якому зможуть прийняти участь учні переможці ІІ етапу олімпіади, а також учні, що бажають підготуватись до олімпіади з інформатики на наступний рік.

               Метою такого марафону – є підвищити зацікавленість учнів в олімпіаді з інформатики, знайти прогалини в своїх знаннях, та підготуватись до виконання олімпіадних завдань.