ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

16 — 17 квітня 2015 року відбудеться Всеукраїнська науково-методична конференція «Виховання особистості: національно-патріотичний вимір»

МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

управлінняОСВІТИ І НАУКИ
ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ
КОМУНАЛЬНИЙ ВИЩИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД
«ХЕРСОНСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРерВНОЇ ОСВІТИ»

ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ РАДИ

 

Інформаційне повідомлення

 

Шановні колеги!

Кафедра теорії і методики виховної роботи засвідчує Вам свою повагу та запрошує взяти участь у роботі Всеукраїнської науково-методичної конференції«Виховання особистості: національно-патріотичний вимір», що відбудеться 16-17 квітня 2015 року на базіКВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти». Запрошуються викладачі вищих навчальних закладів, працівники районних (міських) методичних кабінетів, директори, заступники та вчителі загальноосвітніх навчальних закладів, усі зацікавлені особи.

Метаконференції: з’ясування стану розробленості методологічних, теоретичних та методичних засад національно-патріотичного виховання особистості як основи консолідації соборної нації та вироблення рекомендацій для управлінців, науково-педагогічних працівників та освітян з питань підвищення ефективності зазначеного процесу.

 

 

Тематичні напрями роботи конференції:

1.           Ціннісне ставлення до держави, суспільства, особистості як консолідуючої основи соборної нації: акметраєкторія ноосферного розвитку.

2.           Розбудова виховного простору освіти як чинника соціалізації підростаючого покоління в умовах системної кризи.

3.           Виховний потенціал волонтерського руху в Україні у кризових ситуаціях.

4.           Кордоцентрична педагогіка: актуалізація виховних ідей В.О. Сухомлинського у громадянському, патріотичному зростанні сучасної молоді.

5.           Підготовка педагогічних працівників до виховання громадянина-патріота: досвід, реалії, перспективи.

 

Сформовані рекомендації за результатами роботи конференції будуть надіслані до відповідних державних органів та установ.

Робочі мови конференції: українська, російська.

Форма участі: очна, заочна.

завантажити інформаційний лист

 

....

Added By Plugin From Parameter - 127755

Рейтинг: 0 Голосов: 0 196 просмотров
Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!