ДИСТАНЦІЙНЕ   НАВЧАННЯ

ПЕДАГОГІЧНИХ   КАДРІВ

 

Засідання клубу "Нехворійко"

Автор
Опубликовано: 1646 дней назад (15 октября 2014)
Редактировалось: 2 раза — последний 9 января 2018
+2
Голосов: 2
В Новотроїцькій ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 діє клуб «Нехворійко». Мета кожного засідання – заходу- сприяти свідомому збереженню свого здоров’я, пізнавати про себе корисне. Перше засідання пройшло на тему «Азбуку міста вивчай до ладу, щоб не потрапити в біду», яке підготували учні 4 Б класу. Мета заходу: вчити гостей і вчитись самим орієнтуватися у правилах вуличного руху, керуватися ними в реальному житті, розуміти розмітки вулиці.
За основу свята були взяті казкові ситуації, де козенята вчились у Світлофорика шукати «зебру», а ведмежатко - Іванко зовсім нічого не чуло про правила дороги. Іванко вискакує з м’ячем на проїжджу частину, де діти – водії ведуть свій транспорт. Мальвіна з Лисичкою намагаються його зупинити, та все це байдуже для Іванка. Але на щастя все закінчується добре, бо Світлофорик вчасно зупиняє і навчає правилам вулиці. Навчання «переходу вулиці» козенятко та Світлофорик проводять також з дітьми – глядачами. Гостям пропонувалась вікторина, де треба хором відповісти «дозволено» чи «заборонено», ще й пояснити, чому. Козенятко навіть показало, як треба переходити дорогу повільним тваринкам.
Інтерес до цієї теми підтверджується активністю як серед артистів, так і серед глядачів. Всі виконували вправи - фізкультхвилинки Мальвини: і артисти, і глядачі. Музичний супровід підсилював тривогу і веселість, грайливість ситуацій. Якщо говорити про старанність та відповідальність учнів 4 Б класу, то виділити найкращих неможливо, бо всі – молодці, найкращі!
119 просмотров

Читайте также:

Комментарии (0)

Нет комментариев. Ваш будет первым!